• Vadi'nin Medya Penceresi

18 Temmuz 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Kılıçaslan’dan bölgemizin tanıtımına destek


  • 28 Şubat 2018 Çarşamba
Kılıçaslan’dan bölgemizin tanıtımına destek
Kılıçaslan’dan bölgemizin tanıtımına destek

Giresun Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Murat Akyol, Batlama Platformu Derneği Başkanı İbrahim İlyasoğlu, Yöresel Sanatçı Ayşe Karaçam ve Kültür Sanat ve Turizm Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Aysel Uslu, Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Duroğlu’ndaki tarihi yerler ve buralarda yaşanmış olaylar ile bilgi alışverişinde bulunulan görüşmede Dernek Başkanı Murat Akyol, “Bugün Duroğlu Belediye Başkanımız Murat Kılıçaslan’ı ziyaret ettik. Giresun Hikayeler ve Efsaneler adlı kitap çalışmamızı anlattık, kendisinden yöresinin efsanelerini istedik. Biliyoruz ki Başkanımız Giresun da kültür ve sanat etkinliklerle ilgili çalışmalara çok önem veren birisi. Göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürü kendisine şahsım ve derneğimiz adına teşekkür ediyorum. Biz bu çalışmalarımızı diğer ilçelerimizi de ziyaret ederek devam ettireceğiz” diye konuştu.
Giresun’da ve Duroğlu’nda bölgenin tanıtımı ve gelişmesi adına her türlü çalışmayı desteklediğini dile getiren Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan da, “Giresun’umuzun tanıtımı, manevi değerlerinin gün yüzüne çıkarılması noktasında dernek başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerini yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Başkanımız bizlere projelerinden bahsetti ve bizde Duroğlu’nda yaşanmış hikayeler ve manevi değerlerimiz hakkında çalışmalarına ışık tutması konusunda kendilerine bilgilendirmelerde bulunduk. Biz rutin belediye hizmetlerimizin yanı sıra halkımıza sosyal hizmet vermeye de büyük özen gösteriyoruz ve bu yönde yapılan çalışmaları destekliyoruz. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Okunma Sayısı: 534

Haber Kaynağı: Duroğlu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Kılıçaslan’dan bölgemizin tanıtımına destek, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 534 4

Sitene Ekle