• Vadi'nin Medya Penceresi

18 Temmuz 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Ahmet Karasakal güven oyu aldı


  • 12 Mart 2018 Pazartesi
Ahmet Karasakal güven oyu aldı
Ahmet Karasakal güven oyu aldı

Arnavutköy Giresunlular Derneği büyük bir katılımla 4. Olağan Kongresini Arnavutköy Belediyesi kültür merkezinde gerçekleştirdi.

Kurucu ve mevcut Başkan Ahmet Karasakal yeniden başkan seçilerek güvenoyu aldı. Genel kurul öncesi toplantı sunuculuğunu yapan Hacı Mehmet ile Soner Öncü davetliler ile çeşitli röportajlar yaparak duygu düşüncelerini aldılar.
Genel kurul Divan Başkanlığını yapan İGEDER Başkanı Arif Dede, duygusal ve anlamı büyük bir konuşma yaparak Arnavutköy ilçesinin ilk kurucu milli eğitim müdürü olduğunu, büyük emekleri olduğunu, eğitim kalitesinin yükseldiğini belirterek burada bulunmaktan mutlu ve gururlu olduğunu belirtti.
Divan Başkanı Arif Dede, saygı duruşu ve istiklal marşından sonra gündemi tek tek okuyarak bilgilendirme yaptı. Faaliyet ve denetleme raporlarını slayt eşliğinde okuyan Başkan Ahmet Karasakal ve ekibi düzenli, tertipli ve organizasyonu tam not alan bir çalışma ile takdir topladılar
GÜN BERABERLİK GÜNÜDÜR
Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal yaptığı konuşma özetinde;’’ Zeytin Dalı Hareketinde şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı dileyerek sözlerine başlayan Karasakal, “Ülkemizde bulunan şartlardan dolayı birlik olmalıyız. Bizler Topal Osman’ın torunlarıyız. Gün birlik ve beraberlik günüdür
Kuruculuğunu yaptığım ve 2009 yılında kurulan derneğimiz bugüne dek birçok ses getiren programlar yaptı. Derneğimiz Giresunluların ortak evidir. 10.000 bin Giresunlu nüfusun bulunduğu Hemşerilerimize buraya sahip çıkmalıyız. Burada Giresunluların ruhunu yaşatmalıyız. Biz bir olursak söz sahibi oluruz. Bizler enerji doluyuz, daha enerjimiz bitmedi yola devam ediyoruz’ ’dedi.
Davetli protokolün tek tek konuşmalarında Giresunlular derneğine övgüler yağdırarak Arnavutköy ilçesinde örnek çalışmalar yaptığını, büyük bir başarı ve ivme yakaladığını belirterek, Ahmet Karasakal ve ekibine yeni çalışma döneminde çıtayı yükseltmesini temenni ederek başarılar dilediler.
Gündem gereği Faaliyet ve Denetleme gelir gider bütçe raporunun raporlarının, tahmini gelir gider bütçe raporunun okunması ve ibra edilmesi ile birlikte tüzük değişikliği maddesinin kabul edilmesinden sonra, tek liste ile seçime giren Ahmet Karasakal ve ekibi oy birliği ile yeni dönem için yetki aldılar.

Okunma Sayısı: 504

Haber Kaynağı: Sadi Toygar

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Ahmet Karasakal güven oyu aldı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 504 4

Sitene Ekle