• Vadi'nin Medya Penceresi

18 Temmuz 2018 Çarşamba

Emek is ticaret
SON HABERLER

Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun


  • 12 Mart 2018 Pazartesi
Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun
Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun

Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, Arnavutköy Giresunlular Derneği başkanlığa yeniden seçilen Ahmet Karasakal ve yönetim kurulunu dernek merkezinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu ve başarılar diledi.

Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, Başkan Yardımcısı Murat Ay ve Kadınlar Kolu Başkanı Suna Özbayram ile yaptığı ziyarette “Zaman zaman STK temsilcileri ile görüş ayrılıklarımız olmuştur. Bizler Giresun adına hizmet veren STK’lar olarak kimseye üstünlük kurma peşinde değiliz. Bizler ateşten gömlek giydik, en büyük gayretimiz ve hizmetimiz hemşerilerimizi bir yerlere getirmek ve onlara destek vermektir. İstanbul gibi mega şehirde sivil toplum kuruluşlarımızın davetlerine katılarak birlik beraberliğimizi güçlendiriyoruz. Birlikteliğimiz hep daim olsun. Faaliyetlerinde her zaman takdir ettiğim Arnavutköy Giresunlar Derneğinin genel kurul sonucu hayırlı uğurlu olsun. Başkan Ahmet Karasakal ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyorum’ ’dedi.

Başkan Mehmet Kuğu, 12.Giresun Günlerinin Yenikapı’da Eylül ayının son haftası veya Ekim ayının ilk haftası olarak karar verdiklerini, Afyon Giresun Şehitliği anma programının Kurban Bayramının son günlerine geldiği söyleyerek, Kurban Bayramının bitimi haftasında Afyon programının yapılacağını söyledi.

Okunma Sayısı: 681

Haber Kaynağı: Sadi Toygar

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Birlikteliğimiz Hep Daim Olsun, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 681 4

Sitene Ekle