• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Temmuz 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Karadenizliler Hamsi Festivalinde Buluşuyor


  • 29 Mart 2018 Perşembe
Karadenizliler Hamsi Festivalinde Buluşuyor
Karadenizliler Hamsi Festivalinde Buluşuyor

Esenyurt Giresunlular Derneği Başkanı Abdurrahman Ada’nın başkanı olduğu Karadenizliler Platformu hemşerilerini hamsi ve balık festivalinde buluşturacak.

Esenyurt Belediyesi ile Karadenizliler Platformunun ortaklaşa yaptıkları şehitleri anma temasıyla "3.Geleneksel Karadenizliler Hamsi ve Balık Festivali" 1 Nisan Pazar günü Saat 14.00’de Turgut Özal Stadı yanında bulunan Gaziler Parkında yapılacak.
    Konuyla ilgili olarak bilgi veren Platform Başkanı Abdurrahman Ada “ Esenyurt Belediyesi ile ortaklaşa yaptığımız ve geleneksel olarak sürdürdüğümüz Hamsi ve Balık Festivalini bu sene Afrin Harekâtımız dolayısıyla şehitleri anma temalı yapıyoruz. Programı Karadenizliler yapıyor ama bütün Esenyurtlu hemşerilerimizi bekliyoruz. Bunun yanında tüm İstanbulluları ve özellikle Giresunlu hemşerilerimizi davet ediyoruz. Herkesi bu özel ve güzel etkinliğe bekliyoruz.  Sadece kendilerini değil ailelerini, akrabalarını ve komşularını da getirsinler. Yer sorunu olur diye düşünülmesin hepsini alacak derecede gönlümüz geniştir ve herkese yer olacaktır” dedi.
    Bilindiği gibi Abdurrahman Ada, geçen haftaya kadar aynı zamanda Esenyurt Belediye Başkan Yardımcılığı yapıyordu. Bu yüzden etkinliğe anlamlı bir Giresunlu katılımı bekleniyor.

Okunma Sayısı: 1281

Haber Kaynağı: Esenyurt Giresunlular Derneği

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Karadenizliler Hamsi Festivalinde Buluşuyor, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 1281 4

Sitene Ekle