• Vadi'nin Medya Penceresi

16 Temmuz 2018 Pazartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış


  • 03 Nisan 2018 Salı
Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış
Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış

Bursa’da kurulu bulunan Giresun Doğankent İlçesi ve Köyleri Derneği ve Giresun Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Yöneticileri Afyon İşçehisar İlçesi Doğanlar Köyünde bulunan gençlerin forma ihtiyaçlarını karşılayarak gençleri sevindirdiler.

Formaları teslim etmek üzere Afyon Giresunlular Şehitliğini giden dernek yöneticileri, şehitlerimiz için dua okumayı da ihmal etmediler.
VEFA ÖRNEĞİ SERGİLEDİLER
Yaptırılan formaların sırtlarına Afyon’da Şehit düşen şehitlerimizin isimleri ve şehitliğin bugünlere gelmesine katkı sağlayan hemşerilerimizin isimlerinin yazdırıldığı görüldü.
Bursa’dan Afyon Giresun Şehitliğine Bursa Giresun Doğankent Derneği Başkanı Osman Alim, Giresun Doğankent Söğütağzı Köyü Derneği Başkanı Hikmet Yaldız, ve dernek yöneticileri Adem Kara, Zekeriya Kara, Ali Yaldız, Zekeriya Yaldız, Ali Topkara, İsa Bayram, Hüseyin Bayram, Osman Topkara,  Harun Sağlam’ın gittiği öğrenildi.
Ziyaret esnasında Giresun Kültür Evini de ziyaret eden dernek yöneticileri; “Yıllardır Şehitliğimize gidip dualar okuyoruz. Geçen süre zarfında buralar hak etmiş olduğu değeri yeni yeni görmeye başladı. Şehitlik bölgesinin bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm hemşerilerimize çok teşekkür ederiz. Ayrıca aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, 2 Nisan Osman Ağamızın ölüm yıl dönümünde kendisini rahmet ve saygıyla anıyoruz” dediler.

Okunma Sayısı: 1556

Haber Kaynağı: Erdal Avcı

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Bursa Doğankent Derneklerinden Vefalı Davranış, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 3 / 10 1556 4

Sitene Ekle