• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Toygar'a Hizmet Plaketi


  • 17 Ekim 2018 Çarşamba
Toygar'a Hizmet Plaketi
Toygar'a Hizmet Plaketi

Ataşehir Giresunlular Derneğinden Sadi Toygar'a hizmet plaketi.

ATAŞEHİR GİRESUNLULAR DERNEĞİ FARKINI YİNE GÖSTERDİ....
Ataşehir Giresunlular Derneği Başkanı Fatih Yelekoğlu ve yönetim kurulu, basın olarak yaptığımız hizmetleri unutmayarak bizleri hizmet plaketi ile ödüllendirdi.
İş yerimizde ekibi ile bizi ziyaret eden ve duygularını ifade eden Başkan Fatih Yelekoğlu, Giresun Medya Platformu Başkanı Sadi ağabeyimize Ataşehir Giresunlular Derneğine, sivil toplum kuruluşlarına ve bölgemize yaptığı hizmetler için paketimizi verirken, derneğin sembolü olan kaşkolu da, teşekkür ederek hediye ediyor ve başarıların devamını diliyoruz 
Toygar, kendisinin bu plaketle ödüllendirilmesinin ve bu ödülü de üyesi olduğum Ataşehir Giresunlular Derneği tarafından almasının kendisi için ayrıca bir önemi ve anlamı olduğunu söyledi.
Kendisine verilen plaketten dolayı Başkan Fatih Yelekoğlu ve yönetimine teşekkür eden Toygar, Bölgenin geleceği ve Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerine dair Giresun Medya Platformu olarak imzalarımızın olduğu ve sayısız haberlerle kentin ve sivil toplum kuruluşlarının tanıtımına büyük katkı sağladıklarını söyledi. 
Yaptıkları haberlerde her zaman bir sorumluluk bilinci taşıdıklarını dikkat çeken Toygar , her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanında olacaklarını söyledi.

Okunma: 484 | Kaynak: Sadi Toygar

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Toygar'a Hizmet Plaketi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 484 4