• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Nisan 2019 Cuma

Emek is ticaret
SON HABERLER

Giresunlular Cumartesi Akşamı Almanya'da Buluşacak


  • 20 Aralık 2018 Perşembe
Giresunlular Cumartesi Akşamı Almanya'da Buluşacak
Giresunlular Cumartesi Akşamı Almanya'da Buluşacak

Almanya’nın Bavyera Eyaletinde bulunan Karadeniz Giresunlular Derneği gecesi Cumartesi akşamı Lauben’de gerçekleştirilecek.

Avrupa Giresun Federasyonu Başkanı Metin Çoban, tüm Giresun ve Karadenizlileri geceye katılmaya davet ederek, “Bu tür geceler birlik ve beraberliğimizin pekiştiği önemli etkinliklerdendir. Memleket hasretimizi azaltmak ve kültürümüzü yaşatmak için büyük bir öneme sahiptir. Güncel yaşamın stresinden uzak Avrupa’nın farklı ülke ve kentlerinde yapılan gecelerimizin hepsinde buram buram Giresun ve Karadeniz kokmakta, kültürümüz yaşatılmaktadır” dedi.

Sportplatzstrabe 13, 87493 Lauben adresinde bulunan Birkenmoos salonunda Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak gecede, Yeşim Civelek,  Seyhan Çek, Erdal Güvendi, Baransel, Erdoğan Erol, Kurtuluş Eyibil,  Aziz Emir, Grup Arzum Exspres, Kamil Şekerci, sahne alacak. Gecenin sunuculuğunu ise Musa Ada yapacak.

Gece ile irtibat kurmak isteyenler Başkan Erdal Pirdal (Tel: 01719672828) ve Başkan Yardımcısı Mehmet Yayla (017628399470) ile temasa geçebilecekleri belirtildi.

Okunma: 449 | Kaynak: Giresun federasyonu

Haber Editörü: Seyit Güvendi | Güncelleme: 20 Aralık 2018 Perşembe

Haber Etiketleri: Giresunlular Cumartesi Akşamı Almanya'da Buluşacak, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 449 4