• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı


  • 12 Mart 2019 Salı
Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı
Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı

Gaziosmanpaşa'da kurulu bulunan Giresun Eynesil Aralık Köyü Derneği, kuruluşunun 10. yılını muhteşem bir gece ile kutladı.

Aralık Köyü Giresun Camiasını Gecede Buluşturdu. Giresun Eynesil Aralık Köyü Derneği, kuruluşunun 10. yılını Eyüpsultan Kültür Merkezi'nde düzenlediği muhteşem bir gece ile kutladı.  Geceye bölgede yaşayan Giresunlulardan yoğun katılım oldu. 
Dernek Başkanı Murat Baş, kutlama gecesine katılan misafirlere hoş geldiniz konuşması yaptı. Daha sonra ise derneğe katkıda bulunanlara plaket takdim edildi. Gece sanatçılar eşliğinde, kemençe ve horonlarla devam etti. 
Geceye Gaziosmanpaşa Giresunlular Dernek Başkanı Mehmet Halil Hayta, MHP Gaziosmanpaşa Teşkilatı ve belediye başkan aday aday adayı İbrahim Ordu, CHP Gaziosmanpaşa belediye başkan aday aday adayı Ali Yıldırım, Adalet Partisi Gaziosmanpaşa ilçe başkanı Cevat Tavukcuoğlu, Saadet Partisi il başkan yardımcısı Bilal Ay, Eynesil Federasyon Başkanı Ayhan Arslan, Giresun Medya Platformu Kurucu Başkanı Ali Şükrü Kara, dernek başkanları ve çok sayıda davetli katıldılar.

Okunma: 213 | Kaynak: Çizgisoft Bilgisayar

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Aralık Köyü Derneği 10. Yılını Kutladı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 213 4