• Vadi'nin Medya Penceresi

26 Mayıs 2019 Pazar

Emek is ticaret
SON HABERLER

Herşey halkımızın sağlığı için


  • 20 Temmuz 2018 Cuma
Herşey halkımızın sağlığı için
Herşey halkımızın sağlığı için

Tirebolu Belediyesi Zabıta ekipleri ilçe genelinde denetimlerine devam ediyor.

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ın talimatıyla her hafta düzenli olarak denetimlerini sürdüren Zabıta ekipleri, karşılaştıkları olumsuzluklara anında müdahale ediyor.
Konuyla alakalı bir açıklama yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, İlçe halkının sağlığının çok önemli olduğunu, özellikle imalat yapan işletmelerde ve Pazar yerlerinde sıkı denetim yaptıklarını vurgularken açıklamasına şu şekilde devam etti;
Zabıta ekiplerimiz haftalık düzenli olarak ilçe genelinde ve Pazar yerinde denetimler yapmaktadır. Halkımızın sağlığını tehlikeye atacak her türlü olumsuzluklara karşı önemler alacağız ve denetimlerimizi sıklaştıracağız. Her hafta Cuma günü ilçe merkezinde kurulan Pazar yerinde ekiplerimiz gün boyu görev yapmakta, denetimlerini sürdürmektedir. Hiçbir şey halkımızın sağlığından önemli değildir.
Kurallara uymayan işletme ve tezgah sahiplerine gerekli cezaların yazıldığını belirten Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “Denetimlerimiz sadece gıda üreten ve satışı yapan yerlerde değil, toplu taşıma araçları ve terazi kullanan işletmelerde de sürdürülmektedir” dedi.

 

Okunma: 668 | Kaynak: Tirebolu Belediyesi Basın

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Herşey halkımızın sağlığı için, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 668 7