• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Eylül 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Kuzgun Köyü Futbol Turnuvası Neticelendi


  • 17 Ağustos 2017 Perşembe
Kuzgun Köyü Futbol Turnuvası Neticelendi
Kuzgun Köyü Futbol Turnuvası Neticelendi

Kuzgun Köyü Derneğimizin her yıl Tirebolu'da düzenlediği halı saha futbol turnuvası, bu yıl da 15 Temmuz Şehidi Ömer Halis Demir anısına yapıldı.

2.Gençler Halı Saha Futbol Turnuvası maçları Tirebolu Gençlik Müdürlüğü halı sahasında yapılan turnuva oldukça iddialı geçti. Karşılaşmalar üç takımın katılımı ile üç hafta sürdü. İki haftanın sonunda rakibine 2 – 0’lık üstünlük sağlayan Kaleboynu, Kahveyanı takımını mağlup etmeyi başardı. Bu sonuçla Kaleboynu Takımı kupayı almaya hak kazandı. İlk karşılaşmada alınan 5-4’lük sonuca karşılık ikinci karşılaşma 8-2’lik sonuçla sona erdi.

Organizasyon Komitesi Başkanı Ayhan İnal, “Bütün çocuklarımıza üzerinde Ömer Halis Demir resmi bulunan madalyaları takdim ettik. Her iki takımı da kutluyoruz. Bu turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Dernek Başkan Yardımcımız Hayati Yiğit’e de teşekkür ediyorum. Turnuva boyunca bizi yalnız bırakmadılar. Umarım seneye bu turnuvayı tekrar yaparız. Kazanan köyümüz ve gençlerimiz oldu” dedi.

Okunma Sayısı: 452

Haber Kaynağı: İbrahim Balcıoğlu

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Kuzgun Köyü Futbol Turnuvası Neticelendi, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 452 2

Sitene Ekle