• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Eylül 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Tireboluspor İlk Antrenmanda Buluştu


  • 07 Eylül 2017 Perşembe
Tireboluspor İlk Antrenmanda Buluştu
Tireboluspor İlk Antrenmanda Buluştu

Giresun Süper Amatör Kümede yer alan temsilcimiz Tireboluspor, 15 ekim de başlayacak yeni sezon için çalışmalara başladı.

Yeni yönetim kadrosuyla iddiasını şampiyonluğa kilitleyen Tireboluspor, takıma katılan yeni oyuncularla dün akşam ilk idmanını yaptı. Takımın başına yeni getirilen yeni teknik adam Hasan Ali Tek ve Yardımcısı Mehmet Karahasanoğlu ile dün akşam oyuncularla tanıştı.
    Tirebolu ilçe Kapalı Spor Salonu yanındaki halı sahada gerçekleşen antrenman; koşu, stretching hareketleri ve şut çalışmalarıyla yaklaşık 1 saat devam etti.  Mavi-Beyazlı ekipte yeni gözde transferlerde ilk antrenmanlarına çıkarak takıma alışmaya çalıştılar.
    İlk Antrenman gününde Tireboluspor yönetim kurulu üyeleri, Besim Kadıoğlu, Halil Bayrak, Figen Say İşler, Sedat Pir ve Tireboluspor Kulübünün eski Başkanı Yusuf Hacıibrahimoğlu teknik heyeti ve oyuncuları yalnız bırakmadı.
Teknik Direktör Hasan Ali Tek ve futbol şube sorumlusu Besim Kadıoğlu, Antrenman öncesi Soyunma odasında futbolcularla buluştular ve kısa süreli bir sohbet gerçekleştirdiler. Sohbette; hedeflerinin mutlak Şampiyonluk olduğunu, bu sezon Yönetim Kurulu olarak Başkan Mazlum Tomak Önderliğinde ellerinden gelen tüm imkanları Tireboluspor için seferber edeceklerini, bunun karşılığında sizlerden sadece yeteneklerinizi ortaya koyup maçları kazanmasını talep ediyoruz açıklamalarında bulundular.

Okunma Sayısı: 437

Haber Kaynağı: Kadirhan Durdu

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Tireboluspor İlk Antrenmanda Buluştu, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 437 2

Sitene Ekle