• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Eylül 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Başkan Karapıçak'tan Genç Çotanaklara Destek


  • 15 Eylül 2017 Cuma
Başkan Karapıçak'tan Genç Çotanaklara Destek
Başkan Karapıçak'tan Genç Çotanaklara Destek

TFF 1. Lig 5. haftasında Akın Çorap Giresunspor, deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak.

Akın Çorap Giresunspor'u oynadıkları hiç bir maçta yalnız bırakmayan taraftarları Denizlispor maçında da destekleyecek. Genç Çotaknaklar taraftar grubu liderleri Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak'a makamında ziyarette bulundular.
    Ziyaretlerinde Akın Çorap Giresunspor maçına gidebilmek için ulaşım desteği isteyen grubun talebini boş çevirmeyen Başkan Abdullah Karapıçak, Akın Çorap Giresunspor Ligde süper bir hava yakaladı. Gönül verdiğimiz taraftarı olduğumuz takımın üst Lige çıkması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Akın Çorap Giresunspor’da oynanan maçlara verdiğimiz destek gibi Deplasmanda da takımımızı yalnız bırakmamalıyız.  Sosyal Belediyecilik anlayışımızla Taraftarımızın sesine kulak vererek onların gönüllü olarak maça gitmelerine destek olduk.
    Akın Çorap Giresunspor oynadıkları maçlarınız galibiyetlerini Yakın bir zamanda hayatını kaybeden 2. Başkanları Hasan Ali Tütüncü'ye armağan ediyorlar. Ligin 4. haftasında 3 galibiyet ve 1 beraberliği bulunan Akın Çorap Giresunspor, 10 puan ile 2 sırada mücadele ediyor.

Okunma Sayısı: 437

Haber Kaynağı: Tirebolu Belediyesi

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Başkan Karapıçak'tan Genç Çotanaklara Destek, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 437 2

Sitene Ekle