• Vadi'nin Medya Penceresi

17 Kasım 2018 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Gurbetelde Espiyespor İçin Biraraya geliyorlar


  • 03 Ocak 2018 Çarşamba
Gurbetelde Espiyespor İçin Biraraya geliyorlar
Gurbetelde Espiyespor İçin Biraraya geliyorlar

Gurbette bulunan Espiyeli Sivil toplum Kuruluşları, işadamı ve bürokratlar Giresun süper amatör kümede ilk yarıyı lider bitiren ve hedefi Bölgesel Amatör (BAL) ligi olan 1957 Espiyespor için gece düzenleyecekler.

Şehreminliğini Espiyeli hemşerimizin Av. Remzi Aydın’ın yaptığı Eyüpsultan Belediyesi Kültür Merkezinde yapılacak 19 Aralık 2018 Cuma akşamı saat 20.00’de gerçekleşecek programda sürpriz sanatçıların da sahne alacağı öğrenildi. Yerel televizyonlar tarafından canlı yayınlanacak organizasyon sorumlusu ve Giresun Federasyonu Başkan Yardımcısı Murat Ay gazetemize yaptığı açıklamada “Espiyespor için yapacağımız katkı gecesinde sadece Espiyeliler değil diğer ilçeden olan hemşerilerimizin de bu gecede bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum. Espiye’nin 20’nin üzerinde derneği var. İşadamları ve bürokratlarımız var hepsini misafir etmek istiyoruz. Derneklerimiz zaten bizlerle. Dernekler dışında ben Espiyeliyim, Espiyespor'u seviyorum diyen hemşerilerimize de mutlaka ulaşalım. Bu gece aynı zamanda İstanbul’da, Kocaeli’de, Bursa’da ve Trakya’da hülasa gurbet elde yaşaya hemşerilerimizin varoluş gecesidir diye düşünüyorum. Bizlere ev sahipliği yapacak olan değerli hemşerimiz Eyüpsultan Belediye Başkanımız Sayın Av Remzi Aydın başkanımıza teşekkür ederiz. İyi ki varlar” dedi.
Murat Ay, “”Hemşerilerimizin saat alarmlarını 19 Aralık Cuma Saat 20.00’ye ayarlasınlar. Lütfen bu tarihi not alın. İnşallah Eyüpsultan Kültür Merkezinde tarihe kocaman bir not düşülecek” dedi.

Okunma Sayısı: 354

Haber Kaynağı: Aydın Kömürcü

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Gurbetelde Espiyespor İçin Biraraya geliyorlar, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 354 2

Sitene Ekle