• Vadi'nin Medya Penceresi

21 Ağustos 2018 Salı

Emek is ticaret
SON HABERLER

Yaz Spor Okulu Açılışı


  • 12 Temmuz 2018 Perşembe
Yaz Spor Okulu Açılışı
Yaz Spor Okulu Açılışı

Bulancak Belediyesi Yaz Spor Okulu Törenle Başladı

Bulancak Belediyesi tarafından her yaz açılan, Yaz Spor Okulu dün (11.06.2018), Bulancak Ek sahada yapılan törenle başladı. 11 Haziran-17 Ağustos tarihleri arasında sürecek olan Yaz Spor Okulu’nda; Basketbol, Voleybol, Atletizm, Karate, İzcilik, Futbol, Boks branşlarında eğitim ve etkinlikler düzenlenecek.

Yaklaşık 300 öğrencinin katıldığı Bulancak Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun yöneticiliğini yapan Ayvaz Ali Üstün, “Her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulumuza desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Recep Yakar’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hasan Bulut’a teşekkür ederiz. Her zaman yanımızda olarak fedakarca Yaz Spor Okulu’nda görev alan Öğretmen ve Antrenör arkadaşlarımıza ve çocuklarını teşvik ederek bu okula gönderen velilerimize de teşekkür ederiz. Çocuklarımızın eğitim alarak güzel ve faydalı zamanlar geçireceği Yaz Spor Okulumuzun açılışı hayırlı olsun” diye konuştu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem, davetliler ile öğrenciler ve velilerin katıldığı tören, açılış maçı ile sona erdi.

Okunma Sayısı: 1152

Haber Kaynağı: Bulancak Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

Haber Editörü: Seyit Güvendi

Haber Etiketleri: Yaz Spor Okulu Açılışı, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

alfabesoft
Puan Durumu

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser 6 / 10 1152 2

Sitene Ekle