• Vadi'nin Medya Penceresi

19 Nisan 2019 Cuma

Emek is ticaret
SON HABERLER

Doğankent’te Spora Gönül Verenler


  • 29 Ocak 2019 Salı
Doğankent’te Spora Gönül Verenler
Doğankent’te Spora Gönül Verenler

Doğankent'te küçük yaşlardan bugüne kadar sporla iç içe olanlar, Turnuva düzenlenmesine vesile olarak Gençlerin kaynaşmasını sağlamaktadırlar.

Doğankentspor için gecesini gündüzüne katarak çalışmakta olan Mehmet Alim, İbrahim Ünlü, Ömer Ünlü yanlarına almış oldukları Halil İbraim Karagöl ile Coşkun Kabadayı ile beraber bir Turnuva komitesi kurarak "Doğankent Kaymakamlığı Halı Saha Turnuvası" düzenlenmesine vesile olmuşlardır. Hafta tatili olmayan sporseverlerimiz hafta içide gece yarılarına kadar spor için kafa yormaktan geri kalmamaktadır. 
Sporu seven, spora gönül veren bu arkadaşlar; Biz sporun her faaliyetinden zevk alan arkadaşlarız. Bizler istiyoruz ki gençlerimizi kahve köşelerinde oturmaktan spora çekmek, boş zamanlarını spor yaparak değerlendirirken arkadaşlık ilişkilerini güçlendirmek, sevgi, saygı, hoşgörü, birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmek amacındayız. Bizim ilkelerimizde yorulmak yok gece gündüz çalışarak güzel ileçmizin gençleri için bir nebze hizmet etmişsek ne mutlu bizlere. Diyorlar. 
"Halka hizmet" düsturu ile çalışmakta olan bu arkadaşlarımıza ulvi görevlerinde başarılar dileriz.

Okunma: 503 | Kaynak: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi | Güncelleme: 29 Ocak 2019 Salı

Haber Etiketleri: Doğankent’te Spora Gönül Verenler, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 503 2