• Vadi'nin Medya Penceresi

25 Mayıs 2019 Cumartesi

Emek is ticaret
SON HABERLER

Finalin Adı Güdül Gençlik ile Harşıt Ünited


  • 15 Şubat 2019 Cuma
Finalin Adı Güdül Gençlik ile Harşıt Ünited
Finalin Adı Güdül Gençlik ile Harşıt Ünited

Yarı finalde bu akşam 4 takım sahne aldı.İkisi elenirken ikisi Finale kaldı.

Yarı Finalda bu akşamı 18:40'da başlayan maçta Güdül Gençlik - Real Kuzan takımları karşılaştı. Güdül Gençlik takımı sahadan 4-1 galip ayrılarak ilk finalist takım oldu. 2. Maç Harşıt United ile Ehli Keyf takımları arasında oynandı. Maçı Harşıt United takımı 5-2 kazanarak Final oynama hakkı kazanan 2. takım oldu. Bu maçta Kemal Bodur 2 ve Adem Yayla 3 gol atarak yıldızlaştı. Harşıt United takımının maçı almasında kaleci Eren Özden'in büyük katkıları olmuştur. Bu maçta 2 sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kalan Emre Özden ise Final Maçında arkadaşlarını yalnız bıraktı. Maçta usta ayaklardan Ethem Can Özden ise gayretleriyle takdir topladı. Bununla birlikte takım olarak Harşıt unitedli oyuncular harika oyun sergileyerek adını Finale yazdıran 2. takım oldu. 

Ehli Keyf  ile Real Kuzan takımları 18.02.2019 Pazartesi günü saat 18:30'da 3.cülük, 4.cülük maçında karşı karşıya geleceklerdir.
Final Maçı ise ayni gün saat 19:50'de Güdül Gençlik ile Harşıt United takımları arasında yapılacaktır. Yarı Final maçlarını Kılasman hakemlerinden Mustafa Zivaslı yönetmiştir.

1-Güdül Gençlik - Real Kuzan: 4-1 Güdül Gençlik Finalde.
2-Harşıt United - Ehli Keyf: 5-2 Harşıt United Finalde

Okunma: 683 | Kaynak: Harsit Vadisi

Haber Editörü: Seyit Güvendi |

Haber Etiketleri: Finalin Adı Güdül Gençlik ile Harşıt Ünited, aramalar

HABERİ FACEBOOK ÜZERİNDEN YORUMLA

EN SON HABERLER

HARŞIT VADİSİ FACEBOOK

HABER DERECE

HarsitUser / 10 683 2